İri Göğüslü Amasya Escort Şengül

Sigara içenler için Cilt Bakımı Önerileri! Sigara cildimizin erken yaşlanmasına ve kötü görünmesine neden olur. Sigara kullananların ciltleri kara ve sarımsı kötü bir görüntü oluşmasında neden olur. Tüm bu kötü görüntülerden kurtulmak için öncelikle sigarayı bırakmanız gerekir. Sigarayı bıraktığınızda bir süre sonra cildinizin eski haline geldiğini göreceksiniz. Sanki gençleşmiş gibi güzel bir cilde sahip olacaksınız.

Sigara içenler için Cilt Bakımı Önerileri!

Sigarayı bırakamıyorsanız kesinlikle azaltınız. Azaltmak içinde nikotin oranı düşük olan (0,01) sigaraları kullanınız. Nikotin oranı düşük olduğu için bir süre normalden daha fazla sigara içeceksiniz. Endişelenmeyin. Bu sadece bir ya da iki hafta sürecek. Sonrasında nikotin bağımlılık oranınız otomatik olarak düşecektir. Sigara kullanım oranınız da düşüş olacaktır. Bu hem beden sağlığı hem de cilt güzelliğinizi etkileyecektir.

Ayrıca yatmadan önce bir Armut ’un suyunu sıkarak cildinize sürün. Bu uygulamayı mümkün olduğu kadar sık yapmaya çalışın. Cildinizin eski rengine gelmesine yardımcı olacaktır.

Sigara içenler için Cilt Maskesi Tarifi

Olgun bir avokadoyu ortadan ikiye kesin. Yarısını bir tabağa koyun üzerine iki tatlı kaşığı ya da bir çorba kaşığı doğal bal ilave edin. Bunun üzerine yarım limon ilave edin. Güzelce karıştırın. Yapmış olduğunuz maskeyi yüzünüze ve özellikle göz çevrelerine uygulayın. Bu maske 1 saat yüzünüzde kalması gerekiyor. Bu maske sayesinde sigaradan kaynaklanan kırışıklıklardan kurtulmuş olacaksınız. Cildiniz daha güzel ve ipeksi bir görünüşe sahip olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir