Göynücek Gerçek Resimli Escort Bayan Yeşim

Evlilikte Eşitlik

Günümüzün sıkça rastlanan sorunlarından olan eşitlik kavramı kişilere göre farklılık göstermeye başladı. Çünkü gelişen teknoloji ve evrensellik boyutu hız kazanmakta küreselleşmenin etkisiyle bayanların iş hayatında, trafikte ve diğer sosyal yaşamda daha fazla bulunmaları bu kavramı biraz daha zorlamaktadır.  Bayanlar erkeklerle eşit değil eştir. Bu demek olmuyor ki erkekler üstündür diye fakat bayanların yapıları gereği erkeğin gücüne ve korumasına ihtiyacı vardır bu yadsınamazdır.

Bayanlar erkekler tarafından kontrol altında olmak istedikleri gibi ayrıca bir birey olma arzusu bu eşitlik kavramını zedelemektedir  Yani bayan bir birey olarak kendi sosyal çevresinde özgür olup eşinin kontrolü altında da olarak mutluluğu yakalayabilir. Çünkü ne kadar baskın olarak hareket etmek istesek de aslında eşimizin bize olan tavrı bizi değerli hissettirir. Bayanlar fıtratı gereği süslenmek, gezmek, her ortama rahatça girmek isterler ama onların bu tavrı kendilerini özgür hissetmeye yönelik olsa da karşı cins için farklı duygulara meydan vermektedir ve eşlerimizin tutumu da bu yöndedir.

Bir bayan süslenirken bir erkeğin cinsel düşüncesi olacağını düşünerek hazırlanmaz fakat onun bu özgür tavrı farklı erkeklerde farklı duygular yaşatabilir. Bu sebeple bayanın aslında gerçekten özgürlüğü yakalayıp kendini koruması giyiminde ve girdiği ortamlardaki sınırlamayla mümkün olacaktır. Tabi ki istediklerini giymeliler fakat uygun yerlerde tabi ki isteği yerlere gitmeliler fakat uygun kişilerle uygun zamanda olmalıdır. Yoksa bunun dışında şiddet gibi konulara değinilir ise bayan olsun erkek olsun bu bir eşitlik kavramı bile değil ahlak meselesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir