Amasya Yeni Zarif Partner Yeliz

Tuba Büyüküstünün Güzellik Sırları Nelerdir? Son zamanların en gözde yıldızlarından biri olan Tuba Büyüküstün, doğal güzelliği, uzun koyu renk saçları, saç bantları, aksesuarları ile tam bir moda ikonu haline geldi. Moda olan veya olacak olan ne varsa Tuba’nın üstünde başında görebilmek mümkün.

Kara para aşk dizisini Elif’i görebilmek, ne giydi, saçı nasıldı diye izleyenlerin sayısı o kadar fazla ki. Tamam, kadın kendine özeniyor, her zaman havalı ve cool ancak aynı zamanda da son derece doğal. Bu tezatlığı nasıl sağlıyor diyecek olursanız, kadının genleri güzel arkadaş. Hiçbir şey yapmasa bile alımlı olabiliyor. İkiz annesi olmasına rağmen vücudunda hiçbir deforme yok, fazla bir gramı bile yok. 173 boyunda ve 52 kilo ağırlığında pardon pardon hafifliğinde. Formunu korumak için özel olarak yaptığı bir şey yokmuş. Zaten genelde sebze, meyve ağırlıklı beslendiği için hiçbir zaman kilo problemi yaşamamış.

Son zamanlarda canlandırdığı Elif karakteri o kadar çok seviliyor ki Elif’in taktığı, giydiği her şey satış rekorları kırıyor. Elif karakteri dizide genç bir tasarımcı olarak karşımıza çıkıyor. Yani, karakterin kıyafet kombinleri oldukça yerinde. Kostümler için genelde Hakan Yıldırım’la çalışılıyor ve aksesuar seçimi de Bendis takıdan yapılıyor. Tuba’da görüp beğendiğiniz takıları Bendis markasında bulabilmeniz mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir