Amasya Ucuz Escort Seda & Aylin

Yürüyüş Bandı Kullanım Rehberi! Yürüyüş, kalori yakma açısından en mükemmel sporlardan biri. Ancak yürüyüşün bir rutine dönüşmesi can sıkıcı olabilir ve sizi egzersizden soğutabilir. Banyoyu temizlemek, ya da kaşlarınızı almak bile çoğu zaman yürüyüş bandı üzerinde ter atmaktan daha iyi bir seçenek gibi görünür. Oysa bu yaklaşımınızı değiştirmek ve olumsuz düşünceleri kafanızdan uzaklaştırmak, çok daha farklı ve iyi sonuçlar doğuracaktır.

Yürüyüş Bandı Kullanım Rehberi

İşte yürüme bandınızla daha iyi anlaşmanız için birkaç öneri

Önce ortamı hazırlayın

Işıklar, televizyon, müzik ve aksiyon! Eğer evde yürüyüş bandınız varsa, onu davetkâr bir yere yerleştirin. TV, CD, DVD, VCD ya da radyonun yanı gibi. Böylece sizi canlandıracak bir egzersiz için, kendinize uygun ortamı sağlamış olursunuz.

Eğer tercihiniz spor salonundan yanaysa…

Salonların sunduğu eğlenceli ortamdan olabildiğince yararlanmaya bakın. Artık çoğu spor salonu televizyon ve müzik yayınıyla daha eğlenceli bir ortam sağlıyor müşterilerine. Ama eğer sizin salonunuz, yeni trendleri biraz geriden takip ediyorsa, sorun değil. O zaman da kendi walkman’inizi getirebilir, istediğiniz müziği dinleyebilirsiniz. Yürüyüş bandında zamanın nasıl geçtiğini anlamamanızı sağlayacak her şey, bu yolda mubahtır!

Kendi ritminizi keşfedin

Bazen, yürüyüş bandından geçen zamanı dış seslere değil de, içinizden gelen sese göre ayarlamak çok daha tazeleyici bir deneyim olabilir. Böylece kendi iç ritminizi dinleyip geliştirebilirsiniz. Tüm kulaklıkları çıkartın, televizyonu ve müziği kapatın. Yürüyüş bandından, konsol üzerindeki göstergeleri örtün ve kendinize kulak verin. Nefes alış-verişinizi dinleyin, adım attığınız zaman çıkan sese kulak kabartın, kollarınızı salladığınızda, terinizi sildiğinizde çıkan tüm sesleri dinleyin. Aldığınız her nefesi adımlarınızla eşleştirin. İki kere nefes alın, iki kere verin… Zihninizi sadece bu işe yoğunlaştırın ve sıkıntıyı atın içinizden. Rahatlayın, şu an angarya bir işle değil, sevdiğiniz bir şeyle uğraşıyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir