Amasya Sınırsız Escort Bayan Nazlı

Daha Zayıf Görünmenin Yolları Nelerdir? Nasıl Daha Zayıf Gözükürüm? Daha zayıf gözükmek her kadının hayalidir ve bazı ipuçlarıyla, renk ve kumaş oyunlarıyla bunu sağlayabilirsiniz. Kumaş seçiminize dikkat edin. Krep kumaşları ve dökümlü duran türleri tercih edin. Jarse kumaşlardan uzak durun. Eğer kalçalarınız genişse, odak noktasını dekoltenize yönlendirmek için açık yakalı kıyafetleri kullanın.

Daha Zayıf Görünmenin Yolları Nelerdir?

Özellikle elbise seçimlerinde, düz kesim ve dekolitesi fazla olan bir model giyerseniz, algıyı üst tarafa çekersiniz.
Ceket seçimlerinizde bedeninize tam oturan kesimleri tercih edin ama önünü iliklemekten kaçının. Ceketinizi düğmelerseniz, tüm vücut hatlarınız ortaya çıkacaktır.

Eğer bacaklarınız ince, üst kısmınız daha dolgunsa, sıkı bir tayt üstüne geniş tunikler kusurlarınızı kapatacaktır.
Eğer üst kısmını ince, basenleriniz ve bacaklarınız dolgunsa, üstünüze body ve altınıza etek ya da bedeninizi sarmayacak krep kumaşlı bir pantolon giyin.

Bol aksesuar kullanın. Aksesuarlar, algının kendisine toplanmasını sağlayarak, kusurlarınızı ikinci plana iter. Özellikle sallantılı küpeler ve iç içe geçmiş kolyeleri kullanın. Aksesuarların rengi, kıyafetinizin rengiyle zıt olursa, daha çok dikkat çekecektir.

Koyu renk, özellikle siyah her zaman ince gösterir. Proporsiyonları düzgünleştirir ve bedeni daha sıkı hissettirir. Eğer renklenmek istiyorsanız, aksesuarlarınızı, ayakkabılarınızı ve belki boynunuza takacağınız bir eşarpla renkli bir görünüm sağlamayı tercih edin.

İri, geniş, çiçekli ve bol desenli kıyafetlerden uzak durun. Desenlerin irileşmesi sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterir. Bunun yerine, koyu renkleri tercih ederek, sadece bir parçanızda ufak desenli bir kıyafete yer vermelisiniz. Örneğin siyah bir tayt üzerine, ufak çiçekleri olan bir gömlek ya da geniş krep bir pantolonla kombinleyeceğiniz, açık renk bir body, hem kusurlarınızı kapatır, hem de daha zayıf gözükmenize yardımcı olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir