Amasya Seksi Partner Derya

Tuba Büyüküstünün Güzellik Sırları Nelerdir?

Şimdi gelelim asıl bizi ilgilendiren bölüme cilt, makyaj ve saça…

Tuba oldukça hassas bir cilde sahipmiş. Bu nedenle yoğun set makyajlarından ve yorgunluktan dolayı cildi deforme olabiliyormuş. Cildinin deforme olmasını engellemek ve tahriş olan bölgeleri tedavi etmek amacıyla sık sık pembe maskeden yardım alıyormuş. Pembe maskenin cildini rahatlattığını ve tahriş cildini kısa sürede düzelttiğini söylüyor güzel oyuncu. Bunun yanı sıra cilt temizliğinden sonra serum olarak vitamin kapsülleri kullanıyormuş. Bu kapsüller cildine nem vererek elastikiyet kaybını önlüyormuş. Güzel bir cilt için olmazsa olmaz dediği şey ise su. Günde en az 2 litre su içmenin cilt için yapılacak en doğru şey olduğunu belirtiyor.

Saçları konusunda oldukça şanslı bir Bayan Tuba Büyüküstün. Neden diyecek olursanız oldukça gür ve havalı saçlara sahip. Saç modelinden ziyade her zaman saçlarının sağlığına dikkat ediyormuş Tuba Hanım. Saç sağlığını korumak için; güvenilir markaları seçiyormuş. Şampuan, krem, serum, maske ne alırsa alsın hepsinin bir seri aynı marka olmasına özen gösteriyormuş. Bu sayede ürünlerin saçta daha iyi çalıştığını düşünüyormuş. Saçlarının sağlıklı uzaması içinde 6 haftada bir saç uçlarına bakım yapıp kırıklarını aldırıyormuş. Bu sayede saçların hem daha sağlıklı olduğunu, hem de daha gür uzadığını dile getiriyor. Günlük hayatta saçlarını kendi haline bırakıyor yani düzleştirmiyor maşalamıyor. Isıl işlem uygulamadan güzel saçlara sahip olunabileceğini söylüyor. Bazen bir örgüyle bazense bir topuz ile günlük şıklığını tamamlıyor.

Söylediğimiz gibi Tuba, her zaman doğal güzellikten yana. Bu nedenle onu günlük hayatta makyajla görebilmek neredeyse imkânsız. Hatta artık kaşlarını bile aldırmadığını, sadece görüntüyü çok bozan iki teli aldırdığını söylüyor.

Günlük yaşantısında makyaj uygulayacağı zaman ise genelde bb kremleri tercih ediyormuş. Bu sayede hem cildini nemlendirip hem de daha ışıltılı bir görünüme kavuşuyormuş. Gözlerine bakır, kahve tonlarda hafif ışıltılı farlar tercih eden güzel oyuncu eyeliner neredeyse hiç kullanmıyormuş. Bunun yerine maskaralardan destek alıp kirpik diplerini bolca maskaralıyormuş. Dudaklarına günlük hayatta sadece hafif renk veren lipbalmlar uygulamayı tercih eden Tuba, ”lipbalmlar sayesinde hem dudak bakımım yapılırken, hem de daha fresh bir görüntüye sahip oluyorum” diyor.

Zaten yüz hatları oldukça belirgin ve güzel olduğu için kontür işlemine pek gerek duymuyormuş. Bunun yerine bronz tonlarda hafif ışıltılı bir allığı elmacık kemiklerinin hemen üstüne yanağa çok yaklaşmadan uygulamayı seviyormuş.

Ancak ne kadar makyaj yaparsanız yapın cildinize bakmazsanız asla makyajınız güzel durmayacaktır diyor. Cildinin her zaman sağlıklı ve canlı olması için işi biter bitmez yüzünü arındırıp, rahatlatıcı bir nemlendirici uyguluyormuş ve nemlendirici kullanmayı kesinlikle ihmal etmiyormuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir