Amasya Rus Escort Asuman

Evliliğiniz Aşkı Öldürmesin!

Evlilik aşkı bitiriyor diye bir kanı söz konusudur. Ancak evliliğinizin aşkınızı öldürmesine izin verirseniz evlilik aşkı öldürmektedir. Onun dışında siz izin vermeseniz evliliğiniz aşkınızı öldürmeyecektir. Bunun için de evliliğinizin aşkınızı öldürmemesi için yapmanız gerekenleri yapmalısınız. İşte, evliliğinizin aşkı öldürmemesi için yapılması gerekenler;

Tutkulu olun: Evli çiftlerden özellikle cinsellikle ilgili sorunlar duyulmaktadır. Evli çiftlerin söylediklerine göre evlenene kadar çok iyi olan cinsellik evlendikten sonra bir anda bozulmaktadır. Ancak iki aynı kişinin aynı seksi yeniden yapamamasına anlam vermemektedirler. Bunun tek bir sebebi vardır. O da sahip olmanın rahatlığıdır. Sevgililik aşamasında her iki çift de birbirini üst düzey mutlu etmeye çalışır. Çünkü kaybetme korkusu bulunmaktadır. Ancak evlendikten sonra kaybetme korkusu kalkar ve cinsellikte mutluluk yok olur. Bunun için şunu unutmayın ki eğer ki güzel bir seks hayatınız yoksa aldatılmaya mahkûmsunuz.

Zaman geçirmeme: Evlenince çiftlerin birlikte geçirdikleri zamanın azalması da evliliklerin bitmesine sebep olmaktadır. Evli olmayan bir çift belki haftada bir buluşmaktadır. Ancak buluştuğu süre içinde son derece kaliteli zaman geçirmektedir. Evli olan çift ise değil haftada bir kendine ayda bir böyle bir vakit ayıramamaktadır. Evlenince bekârken yapılan aktiviteler yapılmadığı için aşk da ölmektedir. Mesela onunla sinemaya gitmelisiniz, film izlemelisiniz, ya da mum ışığında bir yemek yemelisiniz.

Hemen çocuk: Çocuk aşkı güçlendirir derler ancak yanlıştır. Çocuk yalnızca aradaki bağlılığı güçlendirir. Boşanmayı zorlaştırır. Bunun için de çocuk edinmek için acele etmemelisiniz. Aşkınızın tadını çıkarmalı ve evliliğinizin tadını çıkarmalısınız. Çocuğu zamanı geldiğinde yapmalısınız. Çocuk olduktan sonra ilginiz birbirinin üzerinde çocuğun üzerine çekilecektir ve bu her iki tarafı da rahatsız edecek olan en önemli ve en büyük etkendir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir