Amasya Model Escort Bayan Nuray

Daha İnce Belli Görünmek İstemez misiniz? Beli Daha ince Göstermek için Tüyolar! Güzel bir fizik için ‘kum saati’ yakıştırması haksız değildir. İnce bir bel, güzel ve çekici bir bedenin olmazsa olmazlarından birisidir. İnce bir bele sahip değilseniz, tek yapmanız  gereken kurallarına göre giyinmektir! İşte kalın beli ince göstermenin en işe yarar tüyoları.

Beli Daha ince Göstermek için Tüyolar!

Toparlayıcılı/Yüksek Bel Pantolon Giyin; Toparlayıcılı ya da yüksek bel pantolonlar bel bölgenizi daha ince gösterecektir. Ancak bu tarz pantolonlarda  strech ve kot formlar baldırlarınızın olduğundan daha kalın görünmesine yol açabileceğinden bacaklarınız kalınsa tayt tarzı pantolonlardan uzak durmaya çalışın.

Basenleriniz İnceyse Peplum Parçalar Kullanın; Eğer basenleriniz kalın değilse, özellikle vücudu üst kısmından sararak öne çıkartan peplum gömlekler sizi daha ince beli gösterecektir. Peplum ceketler de giyebilirsiniz ancak peplum parçalarla dar kesim, tayt tarzı ya da bol formda pantolonları kullanmayın.

Mini Etek Giymeyin; Eğer kalın belli, ince bir bedene sahipseniz yapacağınız en büyük hata,  mini etek giymek olacaktır. Mini etekler belinizi ön plana çıkartacağından sizi kısa ve basık gösterir. Bol kesim, yüksek bel ve diz altında etekler sizin için daha uygundur.

Dekolte Bölgenizi Öne Çıkartın; Kalın belli bayanlar üst giyimde dikkatleri göğüs ve omuz bölgesine çekmelidirler. Bunun için V yaka bluzlar, eğer omuzlarınız genişse yarasa kol, bel bölgesinde daralan kazaklar, gömleklerle kullanacağınız uzun ve inci bir kolye dikkatleri üst kısımlarınıza toplayarak sizi daha zarif gösterecektir. Ayrıca kalın belli bayanlar vatka kullanarak bellerini daha ince gösterebilirler.

Platform Ayakkabılar Kullanın; Platform ayakkabılar, kadını daha ince ve zarif gösterdiği için birçok vücut kusurunu gizler. Bu sebeple kalın bir beli gizlemenin en iyi yollarından birisi de platform topuklar üzerinde daha zarif görünerek, bedenin bütününe dikkat çekmektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir