Amasya Merkez Vip Escort Bayan Sude

Kocanızı Baştan Çıkarmanın Yolları Nelerdir? Soğumaya yüz tutan cinsel ilişkiyi yeniden ateşlemek neden kadının yapabileceği bir iş olmasın. Sevgiye dayalı mutlu evliliklerde bunu becermek hiç de zor değil. Yalnızca iyi uygulanacak akıllıca bir plan gerekli. Güzel bir yemeğin ardından yaşanacak gece, düşlere layık zevklere gebe olabilir.
Uzun süreli mutlu bir ilişkide bile, erkek, ’’Eşim beni nasılsa beğeniyor’’ diye düşünebilir ya da ‘2Yatakta yıldızlaşamıyorum.’’ duygusuyla bunalabilir.

Kocanızı Baştan Çıkarmanın Yolları Nelerdir?

Karısı olarak, bütün bunlar sizi üzmesin. Çünkü onu baştan çıkarmanın yollarını öğrenirseniz, durum balayındaki güzelliğe dönüşebilir.

İster yirmili ister altmışlı yaşlarını sürüyor olsun, günümüzde pek çok kadın, cinsel hayatta ilk adımı hep erkeğin atmasını beklemeye alışmıştır. Oysa arada bir, baştan çıkarılan tarafın, kendisi olması, karşı cins için de heyecan verici olabilir.

Genellikle ilişkinin başlangıcında daima sevdiğini mutlu etmeye yöneltir, yeniliklere açık ve iyi niyetlidir insanoğlu. Bazı araştırmalar kanıtlamıştır ki, erkekler bu konuda daha reformcudur. En azından, sürekli aynı kadınla sevişmek yerine çeşit aramaları bu görüşü doğruluyor.

Bunun nedenleri çok çeşitli ve en azından bir bölümü de kültürel etkilere dayanıyor. Daha doğrusu erkekler böyle davranacak şekilde yetiştiriliyorlar. Ancak sevgi ve bağlılığa dayalı bir ilişkide yenilikler bulmak hiç de zor değil. Hele her iki tarafta bu konuda arzu ve sorumluluk duyuyorsa.

Cinsel davranış üzerine yapılan araştırmaların hemen hemen hepsi, erkeğin her şeyin kendilerine bırakılması yerine cinsel ilişkinin kadın tarafından başlatılmasını tercih ettiğini gösteriyor. Bu şekilde kadının hem eşine hem de kendisine daha fazla zevk vereceğine şüphe yok.

Cinsel hayatınız iyi de olsa, kocanızı baştan çıkarmayı öğrenerek bunu daha iyi hale getirebilirsiniz. Birbirini iyi tanıyor olmak bir dereceye kadar önemlidir tabii.

Olacakları önceden kestirmek insana güven verse de, yaşama rutine sokma tehlikesi de taşır. Eğer yeni bir şeyler deneniyorsa, bunu eşlerden birinin üzerine yıkmak, büyük haksızlıktır. Aslında bazı erkekler bilinen cinsel rutinleri tekrarlamaktan öte bir şey deneyemeyecek kadar çekingendirler ya da cinsellikle ilgili başka engeller vardır kafalarında. Eğer iki tarafta seks hayatlarında yeni keşiflere çıkmak istiyorsa, bu yolculukta kadının rehberliğine ihtiyaç vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir