Amasya Gerçek Resimli Escort Demet

Kalça Eritmenin Yolları Nelerdir? Her ne kadar Türk hanımları hoşlanmasa da armut tipi dediğimiz bir vücut yapısına sahip olmaktalar. İşte bundan dolayı çoğu bayanın en büyük sıkıntısı hiç şüphesiz basen ve kalça bölgesindeki istenmeyen yağlanmalardır. Aslında bu yağların yıkımı korkulduğu kadar zor değil.

Kalça Eritmenin Yolları Nelerdir?

Üstelik bu yağlardan kurtulmak için spor salonuna gitmeye hiç gerek kalmazsınız evde uygulayacağınız birkaç egzersiz hareketi ile ve düzenli bir beslenme programı ile bu probleminizden rahatlıkla kurtulmanız mümkün. Şimdi size önereceğimiz hareketleri her gün devamlı olarak uygularsanız basen ve kalçanızdaki incelmeyi hemen far edeceksiniz.

Öncelikli olarak yapmanız gereken ilk adım düzenli olarak yürüyüş planını çıkarmaktır. Düzenli olarak yapacağınız yürüyüşler sizin için son derece önemli bir detay. Devamlı olarak yapmış olduğunuz bu yürüyüşlerin faydasını hemen göreceksiniz.

Bisiklet hareketi de önemli diğer kalça eritme egzersizimidir. Kalça ve basen bölgelerinde çok etkili olan bisiklet egzersizleri ile arzu ettiğiniz kısmı eritmede altın kuralımızdır.

Yapacağınız jimnastik egzersizleri de basen eritme de etkili bir harekettir. Çember çevirir gibi yapmış olduğunuz bu egzersiz ile kalçanın çok büyük bir oranını hareket ettirdiğiniz için basen bölgenizin ayda ne kadar çok inceldiğini herkes fark edecektir.

Basen eritmek için oldukça etkili olan diğer bir hareketimiz ise; emekleme pozisyonu. Bu pozisyonu yapmak için bir bacağınızı dizinizin üzerine yerleştirerek yerde durmaya çalışın. Öteki bacağınızı da dik bir biçimde yukarı kaldırıp tekrardan aşağıya indirin. Bu egzersizi günde 10 kez tekrarlamanız halinde arzu ettiğiniz fiziğe kavuşmamanız için hiçbir neden yok…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir