Amasya Fotomodel Escort Bayan Meryem

Evli Kadınlara Öneriler! Evli kadınların en büyük sorunu kocalarını elde tutabilmektir. Çünkü evlenildiğinde birçok durum monotonlaşmaktadır. Ve bu monotonlaşma nedeniyle ilişkiler soğuyarak yıkılma yolunda ilerler. Evli kadınlar da ilişkilerini kurtarmak için bir şeyler yapması gerekmektedir.

Evli Kadınlara Öneriler!

Sonuna kadar sadakat: Tüm ilişkilerde özellikle evliliklerde her iki tarafında sonuna kadar sadakat göstermesi gerekmektedir. Bu konuda kadın ve erkek farkı yoktur tabii ki. Evliliğini sürdürmek isteyen kadınlarda sonuna kadar sadakat göstermelidir.

Seksi ikinci plana atmayın: Evliliklerde en çok sönen, heyecanı yitiren sekstir. Bunun için seksi canlı tutacak olan da kadındır. Kadın kocasının gözüne daima güzel görünmelidir. Ve seksi kocasına işleyebilmelidir. Seksi güzel olan evliliklerde genel olarak aldatma söz konusu olmaz. Ancak seksin olmadığı ilişkilerde aldatma çok fazla yaşanmaktadır. Ayrıca kadınlar seks konusunda da açık olmalıdırlar. Fantasizlere açık olun ve seks de de açık olmalısınız. Eşinizden utanmanız, onu sıkacaktır. Bir evi paylaşıyorsanız; kesinlikle utanmamanız gereken kişi sizin eşinizdir.

Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer: Bir atasözü vardır ve sonuna kadar doğrudur. Unutmayın ki; erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer. Bunun için güzel yemekler yapmalısınız. Dışarıdan yemek söylemeniz eşinizin sinirlerini bozacaktır. Ve sizin dört dörtlük bir kadın olamadığınızı düşünecektir.

Annesi gibi olmalısınız; Eşinize karşı fazlasıyla ilgili olmalısınız. Annesi gibi onun üzerine titremelisiniz. Çünkü erkekler annelerine hayrandırlar ve annesi gibi bir kadın olursanız sizden vazgeçemeyecektir.

Her şeyi tam yapın: Her şeyi tam yapmalısınız. Mesela bir gün seks için hazırlanayım diye yemek yapmamazlık yapmamalısınız. Yemeğinizi de yapmalısınız, seksinizi de. Anlayacağınız on parmağınızda on marifet olmalıdır. Erkekler eksik kadınlardan hoşlanmazlar. Siz de bu nedenle tam bir kadın olmalısınız. Tam olduğunuz halde sizinle bir hayatın çok güzel olduğunu düşünecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir