Amasya Escort Bayan Sema

Soğuk Havalarda Göbek Eritme Yöntemleri için Göbek Eritme Formülü

Genellikle alınan fazla kilolar bel, basen ve göbek çevresinde yağ olarak depolanarak istenmeyen görüntülere sebep olurlar. Özellikle bayanların en çok şikâyet ettiği göbek bölgesini eritmek için yalnızca diyet yeterli olmayabilir. Diyetin yanında yapacağınız egzersizler ve bitkisel kürlerle uygulanan masajlar da göbeğinizi eritmenizde, istediğiniz ince belli görünüme kavuşmanızda oldukça yardımcı olacaktır. Bunun için sizlerle paylaşacağımız Suna Dumankaya’nın özel bitkisel göbek eritme formülü, hem uygulaması kolay ve pratik hem de aktarlardan rahatlıkla bulabileceğiniz malzemelerden oluşuyor.

Malzemeler; birer yemek kaşığı okaliptüs yağı, biberiye yağı, limon suyu ve susam yağı. Bu malzemeleri tercihen cam bir şişede karıştırın ve bu karışımı günde bir kez göbek, bel veya yağlarından kurtulmak istediğiniz bölgenize birkaç dakika dairesel hareketlerle masaj yaparak yedirin. Bölgeyi streçle sardıktan sonra yaklaşık bir saat bekletin. Streçi çıkardıktan sonra isteğe bağlı olarak yıkayabilirsiniz. Unutmamanız gereken bir nokta da her gün uygulayabileceğiniz bu formülü sürdükten sonra egzersizle desteklediğinizde amacınıza daha rahat ulaşabileceğiniz.

Ayrıca Suna Dumankaya’nın yağlanma sorununu çözmenize yardımcı olacak bir diğer formülü ise şöyle: Kuşburnu, rezene, sinameki, papatya, biberiye ve funda yaprağını eşit ölçülerde karıştırıp yeteri kadar suyla kaynatın ve çay gibi demleyin. Demlendikten sonra her sabah bu bitki çayından bir bardak içmeniz yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir