Amasya Escort Bayan Hande

Zayıf Görünme Tüyoları

Olduğundan daha zayıf görünmek, istemediği kiloları gizlemek her kadının hayalidir. Ancak olduğundan daha zayıf görünmeyi başaran kadın sayısı çok azdır. Aksine kadınlar olduklarından giydikleri kıyafetler, kullandıkları parçalar ile olduklarından çok daha kilolu görünmektedirler. Bunun en büyük sebebi proporsiyonlarına göre giyinmemeleridir. Aslında giyimin temelinde proporsiyona göre giyinmek yatmaktadır. Her kadının vücut yapısı farklıdır ve her kadın aynı tipteki kıyafetleri kullanamaz. Buna hakkı yoktur. Bu nedenle kadınlar proporsiyonlarına uygun kıyafetleri tercih etmelidirler.

Mesela bayanların en büyük problemlerinden biri göbektir. Ancak bir bayan göbeği olmasına rağmen göbeği açık bluz giymektedir. Bu güzel bir görüntü değil, aksine çok kötü bir görüntü oluşturmaktadır. Daha güzel bir görüntüye kavuşulması için o göbeğin açılması değil aksine kapatılması gerekmektedir. O göbek doğru bir şekilde kamufle edildiği durumda siz olduğunuzdan daha güzel bir görünüme sahip olursunuz. Mesela bol kazaklar, bol bluzler sizin için en ideal olan parçalardır.

Büyük kalçalarınız varsa da buna göre giyinmelisiniz. Mesela büyük kalçalara sahip olan bir bayanın dar bir pantolon giyme ya da tayt giymeye hakkı yoktur. Büyük kalçalara sahip olan kadın ya İspanyol paça pantolon giymelidir. Ya da kloş bir etek giymelidir. Aksi takdirde kusurlu gördüğü yerini ifşa etmiş olacaktır. Hâlbuki saklaması gerekmektedir. Ayrıca kalçası çok büyük olan hanımlar üzerlerine bol bir parça alarak da kalçalarını kamufle edebilirler.

Kalın bacaklarınız varsa da bunu kamufle etmelisiniz. Kalın bacakları olan bir kişi mini etekler giyip, bacaklarını iyice ortaya çıkarmamalıdır. Kalın bacakları olan kişiler daha çok İspanyol paça pantolonlar, bol pantolonlar tercih etmelidir. Çünkü bu şekilde kusurlu gördükleri bölgelerini gizlemiş olacaklardır.

Tüm bunlara dikkat ederek olduğunuzdan daha zayıf görünebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir