Amasya Escort Bayan Büşra

İsveç Diyeti Hakkında Bilmeniz Gereken Her şey! İsveç Diyeti fazla kilolarınıza ek olarak artirit, diyabet, alerji gibi pek çok farklı hastalıktan da kurtulmanızı sağlayacak bir beslenme şeklidir. Günümüzde pek çok kişi İsveç Diyetini beslenmelerine entegre ederek sağlık yolunda ilerlemektedir.

İsveç Diyeti Hakkında Bilmeniz Gereken Her şey!

Boşaltım ve Bağışıklık Sistemi Arasındaki İlişki Nedir?

Yaşadığımız yüzyılda pek çoğumuzun belirli gıdalara karşı alerjisi var ve çoğu zaman bunun farkında bile olmuyoruz. Vücudumuzun tolere edemediği bu gıdaları bulup fark edemememizin ana sebebi ise vücudun bu yiyecek maddelerine reaksiyon vermesinin üç günü bulmasıdır.

Vücudumuzun alerjik reaksiyon gösterdiği bu gıdaları tüketmek ince bağırsak zarına zarar vermektedir. Bu hasar nedeniyle tükettiğiniz gıdalar kan akışına deyim yerindeyse “ sızmakta” ve vücudunuzun çeşitli yerlerinde toksin ve yağ birikimine neden olmaktadır.

Yapılan araştırmalara göre boşaltım ve bağışıklık sisteminiz arasında doğrudan bir ilişki bulunmaktadır çünkü bağışıklık sistemiyle ilgili sorunların %80’i bağırsakların yetersiz çalışmasıyla ilgilidir. Dolayısıyla, bağırsaklardaki herhangi bir sorun bağışıklık sisteminiz üzerinde doğrudan bir etkiyle sonuçlanmaktadır.

İsveç Diyeti Size Nasıl Yardım Eder?

İsveç Diyeti vücudunuzun aşırı tepki vererek alerjik reaksiyon gösterebileceği gıda maddelerini fark etmenizi sağlayacaktır. Tüketmemeniz ya da dikkat etmeniz gereken bu maddeleri öğrendikten sonra, söz konusu gıdaları beslenme planınızdan çıkararak hem metabolizmanızı hızlandırabilir hem de bağışıklık sisteminizi güçlendirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir